Doprava a platba

Platební metody

Kartou online

Velmi pohodlný způsob platby. Po vytvoření objednávky jste přesměrováni na bezpečnou platební bránu banky, kde zadáte potřebné údaje. Pokud je transakce autorizována, platba proběhne okamžitě a zboží odesíláme nejpozději následující pracovní den. Podporujeme bezpečný protokol 3D Secure.

Online převod

Online bankovní převod je platba prostřednictvím internetového bankovnictví s okamžitým potvrzením úhrady. Po výběru Vaší banky máte možnost zaplatit platbu prostřednictvím QR kódu, nebo jste přesměrováni přímo do internetového bankovnictví.

Bankovní převod

Převod mezi českými bankami trvá většinou jen 1 pracovní den, přesto doporučujeme platbu provést ihned po dokončení objednávky, abychom s ní mohli počítat. Číslo účtu, variabilní symbol i konečnou částku obdržíte e-mailem po dokončení objednávky.

Dobírka

Vaši objednávku obratem předáváme přepravní službě, která vás bude informovat a čase doručení. Platbu provedete v hotovosti při převzetí.

U služby Zásilkovna BOX můžete zaplatit přes mobilní aplikaci dané službu bezhotovostně.

Dopravní metody

Zásilkovna je inovativní síť výdejních míst, která vám umožňuje vyzvednout vaše objednávky na místě, které vám nejvíce vyhovuje. S více než tisícovkou výdejních míst po celé republice je vždy jedno poblíž vás, ať už jste kdekoliv.

Výhody doručení přes Zásilkovnu jsou nezpochybnitelné. Zapomeňte na to, že musíte být doma a čekat na doručovatele. S Zásilkovnou můžete své objednávky vyzvednout ve svém volném čase, ať už je to před prací, po práci nebo o víkendu. Navíc, pokud jste často mimo domov, můžete si objednávku nechat doručit přímo do nejbližšího výdejního místa Zásilkovny.

Vaši zásilku si můžete vyzvednou na našem odběrném místě v Hradci Králové. Najdete nás na adrese:
BODYBE – K Zastávce 546/22a, 50341 Hradec Králové – Věkoše
.

Jsme tu pro vás každý všední den od 9 do 16 hod.

Ceník dopravy

Česká republika

  • Zásilkovna – Doručení na adresu 89 Kč
  • Zásilkovna – Výdejní místo: 59 Kč
  • Osobní odběr – BODYBE – Hradec Králové: ZDARMA
 

Slovenská republika

  • Packeta – Doručení na adresu: 4 € (dle kurzu)
  • Packeta – Výdejní místo: 2,8 € (dle kurzu)

Německo

  • Packeta – Doručení na adresu: 6,5 € (dle kurzu)