Oslavte svátek svatého Valentýna s BIO kosmetikou LA LA LA

Valentýnský den, jehož tradice se formovala již ve 14. století ve Velké Británii, představuje fascinující amalgram kulturních zvyků a historického vývoje. Tento svátek lásky a romantiky, původně spojený s křesťanským mučedníkem, si našel cestu z britských ostrovů do nejrůznějších koutů světa, včetně USA, Kanady, Francie, ale zajímavě i do východních zemí jako Japonsko, Čína a Jižní Korea.

V současnosti je Valentýn oslavován téměř univerzálně a každá kultura vnímá tento den skrze vlastní zvyky a tradice. Na západě je běžné, že muži obdarovávají ženy květinami, šperky nebo sladkostmi, zatímco v některých zemích východní Asie, jako jsou Jižní Korea a Japonsko, se tradice otočila a ženy jsou ty, které v tento den obdarovávají muže, často čokoládou nebo jinými dárky.

Tato rozmanitost oslav a tradic zrcadlí univerzální a transcendentální povahu lásky a romantiky, ukazující, jak se svátek svatého Valentýna stal celosvětovým fenoménem, přesahujícím kulturní a geografické hranice, a stále inspiruje lidi napříč kontinenty k vyjádření lásky a uznání těch, na kterých nám záleží.

 

„V pravé lásce je krása, a v pravé kráse je láska.“

Pindar, starořecký básník

 

Níže nabízíme tipy na Valentýnské dárky pro vás a vaše milované osoby:

15% sleva na celý nákup po zadání kódu LOVE15 – VYUŽÍT SLEVU

Pro valentýnský večer

Nechte se rozmazlovat naším BIO Suchým tělovým olejem při společné romantické masáži. Vzájemné doteky mohou přispět ke zlepšení celkové pohody a posílení spojení mezi partnery. Masáž pomáhá uvolnit napětí ve svalstvu, snižuje hladinu stresu, přispívá k lepšímu spánku a zlepšuje náladu. BIO tělový olej můžete zakoupit s 15 % valentýnskou slevou nebo v Sadě pro valentýnský večer, kde najdete BIO tělový olej a BIO Pleťovou mlhu pro hebkou pokožku.

Příprava na rande

Chcete svého partnera oslinit svou krásou? Nezapomínejte, že dokonalý make-up potřebuje zdravou pleť. Zařaďte do své denní a večerní rutiny čisté produkty v té nejvyšší BIO kvalitě a pleť vám poděkuje. Získáte nejen krásnou, zářivou a zdravou pleť, ale také se zvedne vaše sebevědomí. Mezi základní produkty, které řadíme do denní rutiny patří BIO Make-up remover oil, BIO Pleťová mlha, BIO Suchý pleťový olej a BIO Suchý pleťový olej pro oční okolí, které najdete ve zvýhodněných valentýnských sadách Příprava na rande Basic nebo Příprava na rande Royal.

Valentýn se blíží, propojte péči o pleť a krásu s láskou k sobě i k ostatním s naší BIO kosmetikou LA LA LA.

 

*Sleva se nevztahuje na valentýnské balíčky, které jsou za zvýhodněnou cenu.

Zaujal váš náš článek? Sdílejte ho svým přátelům

Facebook
Twitter
LinkedIn

Z naší nabídky

1 499  vč. DPHNejnižší cena za posledních 30 dní: 1 299 

1 499  vč. DPHNejnižší cena za posledních 30 dní: 1 299 

Další články

čas na změnu
BIO kosmetika

Krok za krokem: přechod na BIO péči o pleť

Přechod na bio kosmetiku může být vzrušující cesta k objevování udržitelnější a šetrnější péče o pokožku. Tento praktický návod Vás provede jednotlivými kroky, jak postupně