Hydrolát z levandule lékařské – BIO esence pro zářivou pleť

Levandule je považována za jednu z nejvšestrannějších rostlin ve světě aromaterapie a přírodní péče. Se svými mnohostrannými léčebnými účinky se stala jedním z nejvyhledávanějších bylin. A právě proto jsme pro vás připravili speciální produkt, který tuto esenci zachycuje v nejčistší podobě pro vaši pleť. Hydrolát z levandule – seznamte se!

BIO Pleťová mlha – Hydrolát z levandule lékařské není jen dalším produktem na trhu. Je to esence sama o sobě, skvělý pomocník v péči o pleť, který vám pomůže udržet ji v harmonii, zvláčněnou, zářivou a čistou.

Podrobné účinky a přínosy hydrolátu z levandule:

  • Uklidňující a relaxační účinky: Síla levandulové vůně je dlouhodobě spojována s relaxací a zklidněním mysli. Využijte hydrolát jako součást večerní rutiny péče o pleť, ale i k nastříkání na ložní povlečení a do prostoru před spaním. Navodí tak správnou atmosféru pro hluboký a kvalitní odpočinek.
  • Hydratace pokožky: Hydroláty jsou skvělým způsobem, jak dodat pokožce hydrataci. Levandulový hydrolát může být rozprašován na obličej nebo tělo jako jemný hydratační sprej.
  • Podpora hojení pleti: Levandulový hydrolát zrychluje proces obnovy kůže. Je to výborný společník po dermálních zákrocích, například po mikrodermabrazi nebo chemickém peelingu, a také po opalování, kdy pleť potřebuje extra péči. Má mírně antiseptické vlastnosti.
  • Antioxidační ochrana: Levandulový hydrolát obsahuje látky s antioxidačními vlastnostmi, které mohou pomoci chránit pokožku před volnými radikály a předčasným stárnutím.
  • Ochlazující efekt: Při rozprašování na pokožku může levandulový hydrolát poskytnout příjemný ochlazující efekt, což jej činí ideálním pro použití v horkých letních dnech nebo po fyzické aktivitě.
  • Pomoc s nespavostí: Použití levandulového hydrolátu před spaním může podporovat klidný spánek díky relaxačním vlastnostem levandule.

Jak využít hydrolát z levadule v péči o sebe:

  • Tonizace: Po očištění pleti nastříkejte hydrolát na vatový tampon a jemně otřete obličej. Tento krok pomáhá odstranit zbytky nečistot a připravit pleť na další péči.
  • Osvěžení během dne: Máte pocit, že vaše pleť je unavená nebo suchá? Nastříkejte hydrolát přímo na pleť. Jeho lehká textura okamžitě dodá vaší pleti vlhkost a svěžest.
  • Zklidnění po opalování: Po dni stráveném na slunci může být vaše pleť podrážděná a suchá. Hydrolát z levandule jí pomůže regenerovat a udržet ji v optimální kondici.
  • Relaxační večerní rituál: Před spaním nastříkejte trochu hydrolátu na polštáře a ložní prádlo. Jemná vůně levandule vás uvede do stavu klidu a připraví tělo a mysl na odpočinek.

Hydrolát vs. Květová voda

Ačkoliv mohou mít podobný vzhled a vůni, hydrolát a květová voda mohou mít překvapující rozdíly. Zatímco naše BIO Pleťová mlha – Hydrolát je produkt vzniklý přímo při destilaci éterických olejů a obsahuje koncentrované množství účinných látek levandule. Květová voda může být často zředěný hydrolát nebo jednoduše destilovaná voda s přídavkem několika kapek éterického oleje, což ji činí méně koncentrovanou a méně účinnou.

Přidejte BIO Pleťovou mlhu – Hydrolát z levandule lékařské od LA LA LA do svého denního rituálu a objevte skutečnou sílu přírody.

Zaujal váš náš článek? Sdílejte ho svým přátelům

Facebook
Twitter
LinkedIn

Z naší nabídky

1 499  vč. DPHNejnižší cena za posledních 30 dní: 1 299 

1 499  vč. DPHNejnižší cena za posledních 30 dní: 1 299 

Další články

čas na změnu
BIO kosmetika

Krok za krokem: přechod na BIO péči o pleť

Přechod na bio kosmetiku může být vzrušující cesta k objevování udržitelnější a šetrnější péče o pokožku. Tento praktický návod Vás provede jednotlivými kroky, jak postupně