Večerní masážní rituál s BIO oleji LA LA LA

Večerní masážní rituál s BIO oleji LA LA LA je nejen způsobem, jak se postarat o svou pleť, ale také jak uvolnit napětí, které se během dne v těle nahromadí. Ve světě, kde žijeme na 100 procent a tempo našeho života se zvyšuje, je často těžké najít chvíli klidu a odpočinout si.

Nahromaděný stres – základ vrásek

Je smutnou realitou, že mnozí z nás se nedokážou plně uvolnit ani během spánku. Skřípání zubů, zatínání čelisti, stažené čelo – to vše jsou symptomy stresu a nadměrného napětí, které se odrážejí na stavu naší pleti. Bolesti, nepříjemné napětí a předčasné vrásky jsou jen některé z negativních důsledků.

Večerní masáž – uvolněte se před spaním.

Naše večerní masážní rituál přichází jako řešení. Tento rituál, který kombinuje techniky uvolnění svalů, akupresury a skulpturální masáže, dokáže účinně bojovat proti těmto problémům. S použitím našich BIO olejů, které jsou 100% přírodní a vegan friendly, se vaše pleť bude cítit oživená a odpočatá. Tento rituál je navržen tak, aby ho bylo možné provádět v pohodlí vaší postele – takže si můžete užívat chvíle klidu a relaxace před spaním.

Večerní masáž s BIO oleji LA LA LA je jako pohlazení pro vaši pleť i mysl. Pomáhá uvolnit napětí nahromaděné během dne a připravit pleť na regeneraci během noci. Po pravidelném používání si všimnete, že vaše pleť je více odpočatá, hydratovaná a zářící. Skrze tento rituál se naučíte pečovat o svou pleť a věnovat chvíli sama sobě. To vše pod vedením odborníka na masáže a obličejovou jógu – Simony Rydlové.

Masáž LA LA LA od experta

Simona Rydlová je renomovaná expertka na oblast obličejové jógy a krásy, která za svou kariéru pomohla stovkám lidí objevit krásu přírodní péče o pleť. Je autorkou tohoto unikátního masážního rituálu, který kombinuje techniky z různých metod. Simona vystudovala obličejovou jógu u její zakladatelky Fumiko Takatsu a přinesla ji do ČR. Předává své znalosti a zkušenosti svým klientům, aby si mohli užívat krásy a zdraví své pleti na maximum.

Přejeme vám krásné a uvolněné večery s LA LA LA!

Zaujal váš náš článek? Sdílejte ho svým přátelům

Facebook
Twitter
LinkedIn

Z naší nabídky

1 499  vč. DPHNejnižší cena za posledních 30 dní: 1 299 

1 499  vč. DPHNejnižší cena za posledních 30 dní: 1 299 

Další články

čas na změnu
BIO kosmetika

Krok za krokem: přechod na BIO péči o pleť

Přechod na bio kosmetiku může být vzrušující cesta k objevování udržitelnější a šetrnější péče o pokožku. Tento praktický návod Vás provede jednotlivými kroky, jak postupně