Ranní masážní rituál s BIO oleji LA LA LA

Začněte každý den probuzením a hloubkovou výživou své pleti. Ranní masážní rituál LA LA LA je přesně to, co potřebujete pro dokonalý start do dne. Tento rituál je navržen tak, aby pomáhal zapracovat naši základní péči, BIO Suchý pleťový olej s astaxanthinem, do hlubších vrstev pleti, zároveň intenzivně prokrvuje celý obličej a stimuluje přirozenou regeneraci pokožky.

Ranní masáž pro krásnou a pevnou pleť

Tento rituál s využitím našeho oleje má okamžitý liftingový a rozjasňující efekt. Detailní a precizní masáž při tomto rituálu uvolní napětí z obličeje, vyhladí vrásky na čele, zvýrazní kontury tváří a líček, a podpoří tak celkovou vitalitu vaší pleti. Vaše pleť doslova ožije, prokrvená, hluboce hydratovaná a zářivě svěží. Je to ideální stav pleti pro aplikaci make-upu a pro pohodlné prožití celého dne.

BIO pleťový olej dodá hloubkovou výživu

BIO Suchý pleťový olej s astaxanthinem, klíčová součást ranního rituálu, je vytvořen s ohledem na přirozenou krásu a ochranu vaší pleti. Astaxanthin je silný antioxidant, který bojuje proti volným radikálům, chrání pokožku před předčasným stárnutím a zároveň zvyšuje její hydrataci a pružnost. Pleťový olej LA LA LA je navíc BIO, vegan a 100% přírodní produkt, což z něj dělá ideální volbu pro každodenní péči o pleť.

Rituál můžete provádět každý den a užívat si jeho blahodárné účinky, které jsou neocenitelným přínosem pro vaši pleť. Užijte si dokonalý start do dne se zdravou, živou a svěží pletí díky LA LA LA.

Rituál od odborníka na obličejovou jógu

Ranní masážní rituál pro Vás připravila Simona Rydlová, která je odbornice na obličejovou jógu a wellness. Využívá kombinaci tradičních a inovativních přístupů k masáži a cvičení obličeje, které nejen revitalizují pleť, ale také pomáhají udržovat mladistvý vzhled a zdravý tón pleti. Face Yogu vystudovala u u její zakladatelky Fumiko Takatsu a přinesla ji do ČR.

Masážní rituály s BIO oleji LA LA LA, které pro nás Simona exkluzivně vyvinula, nabízí jedinečné techniky péče o pleť, které vedou ke zvýšené hydrataci, pružnosti a celkové pohody pleti. Zapracované techniky obličejové jógy podporují relaxaci a stresovou úlevu. Díky Simonině odbornosti a LA LA LA olejům je ranní masážní rituál nejen luxusní zážitek, ale také efektivní nástroj pro zachování mladistvé a zdravé pleti.

Zaujal váš náš článek? Sdílejte ho svým přátelům

Facebook
Twitter
LinkedIn

Z naší nabídky

1 499  vč. DPHNejnižší cena za posledních 30 dní: 1 299 

1 499  vč. DPHNejnižší cena za posledních 30 dní: 1 299 

Další články

čas na změnu
BIO kosmetika

Krok za krokem: přechod na BIO péči o pleť

Přechod na bio kosmetiku může být vzrušující cesta k objevování udržitelnější a šetrnější péče o pokožku. Tento praktický návod Vás provede jednotlivými kroky, jak postupně