Zázrak jménem astaxanthin: výzkumy a studie

Naším největším tělesným orgánem je kůže. Jsou v ní vepsány všechny naše neduhy a problémy. Zrcadlí náš aktuální fyzický i psychický stav. Pokud o ni pečujete, nejedná se pouze o prvoplánovou estetickou záležitost. Jestliže je vaše pokožka v dobré kondici, i vy máte příjemný pocit ze svého těla, optimističtější náladu, jste sebejistější a dokážete s lepšími výsledky komunikovat se svým okolím.

Cílem naší práce bylo vytvořit kvalitní dostupnou kosmetiku, která v sobě spojí nejnovější vědecké a výrobní možnosti a zároveň bude čerpat z bohatství, které pro nás připravila sama příroda, a tudíž je pro naše tělo nejpřirozenější a nejzdravější. Astaxanthin je jednou z ingrediencí, která se nachází v každém z našich výrobků. Důvod je prostý – nenalezli jsme jinou rostlinu, která by měla na kvalitu pleti pozitivnější účinky.

Účinky astaxanthinu jsou prokázané

Ve studii publikované v časopise Experimental Dermatology  zkoumali jeho účinky na pleť u 30 žen ve věku 20-55 let. Po osmi týdnech pravidelného užívání doplňků s astaxantinem bylo zaznamenáno značné zlepšení hydratace pleti, pružnosti a hladkosti. Navíc byl pozorován pokles vrásek a pigmentace.

V roce 2012 byla publikována studie v časopise Acta Biochimica Polonica, která se zaměřila na účinky astaxantinu na ochranu pokožky před UV zářením. Výsledky ukázaly, že astaxanthin poskytuje silnou ochranu před poškozením pleti způsobených slunečním zářením a zabraňuje tak tvorbě vrásek, pigmentace a dalších známek stárnutí.

Japonská studie provedená v roce 2009 zkoumala účinky kombinace astaxantinu s kolagenem u žen ve věku 40-60 let. Po 12 týdnech pravidelného užívání této kombinace došlo k výraznému zlepšení stavu pleti. Byla hladší a pevnější pleť. Ženy měly méně vrásek a jizviček.

Spojení přirozené péče a výjimečných výsledků

Tyto studie jasně dokazují, že astaxanthin je opravdu super antioxidant pro vaši pleť. Ať už se potýkáte s vráskami, pigmentací nebo jen chcete dosáhnout mladistvějšího vzhledu.

Přidejte se k tisícům spokojených uživatelů po celém světě a zažijte i vy zázraky, které astaxanthin dokáže! Pro hedvábnou vyhlazenou pokožku se nemusíte vzdávat své přirozenosti, užívat chemické preparáty nebo se svěřovat do péče plastických chirurgů. Vaším wellness studiem může být vaše vlastní koupelna… Každodenní rutina se suchými oleji LA LA LA vám zabere pouze pár minut denně. Těch pár chvil však bude velepříjemných a výsledky prostě skvělé

Vyzkoušejte a podpořte svoji přirozenou krásu.

Zaujal váš náš článek? Sdílejte ho svým přátelům

Facebook
Twitter
LinkedIn

Z naší nabídky

1 499  vč. DPHNejnižší cena za posledních 30 dní: 1 299 

1 499  vč. DPHNejnižší cena za posledních 30 dní: 1 299 

Další články

čas na změnu
BIO kosmetika

Krok za krokem: přechod na BIO péči o pleť

Přechod na bio kosmetiku může být vzrušující cesta k objevování udržitelnější a šetrnější péče o pokožku. Tento praktický návod Vás provede jednotlivými kroky, jak postupně