Svěží vzhled bez botoxu a liftingu? Jde to!

Stárneme všichni. S přibývajícími roky se nám v obličeji objevují vrásky, tváře přestávají mít jednoznačnou konturu… Můžeme si sice stěžovat, že příroda není úplně spravedlivá a někdo těch vrásek má méně, jiný více, ale to kvalitu naší pleti nezmění.  Naštěstí existuje velmi účinný a přirozený způsob, jak zpomalit stárnutí a zlepšit stávající stav. Jednou z nejlepších a nejefektivnějších možností, jak udržet svoji tvář „v kondici“, je obličejová jóga.

Obličejová jóga = trénink svalů
Suché oleje LA LA LA = výživa pleti

Možná víte nebo ne, ale každý obličej má přes 40 svalů.  Svaly v obličeji, stejně jako zbytek vašeho těla, potřebují pravidelné cvičení a péči, aby zůstaly pevné a pružné. Obličejová jóga je jedním z nejlepších a nejpřirozenějších způsobů, jak je udržet v kondici. Ideální je, pokud posilování obličejových svalů spojíte s jejich výživou. Suché oleje LA LA LA dodávají pleti všechny zdraví prospěšné látky, a tak efektivitu cvičení výrazně zlepšují.

Jak často? Krátce a pravidelně!

Pokud srovnáme obličejovou jógu s nějakým sportem, jedná se spíš o vytrvalostní běh než sprint. Čím pravidelněji a dlouhodoběji se jí věnujete, tím lepších výsledků dosáhnete. Přesto to neznamená, že na první změny budete čekat roky. Již po několika dnech či týdnech, je zpevnění a jemné vyhlazení zřetelné. Nejdříve si změny pravděpodobně všimnete sami, postupně se vám dostane příjemných komplimentů i od vašeho okolí. Po nějaké době mohou být výsledky opravdu ohromující…

Cvičením obličejové jógy nestrávíte, na rozdíl od klasického tréninku těla, hodiny. Jde o pár minut jednou až dvakrát denně. Po probuzení, při pauze na oběd, před spaním při denní rutině v koupelně… Zkrátka kdykoli. Se suchými oleji LA LA LA je to ještě snazší. Aplikují se jako součást každodenní ranní a večerní hygieny nebo před cvičením obličejové jógy.

Co vás při cvičení obličejové jógy čeká?

Obličejová jóga se skládá z řady cvičení a masáží, které cílí na konkrétní oblasti obličeje a krku. Tyto techniky mohou pomoci udržovat pleť pružnou, zlepšit průtok krve a omladit vzhled pleti. Několik minut denně věnovaných obličejové józe může skutečně znamenat rozdíl. Připravte se tedy na to, že budete prsty pokožku proťukávat, speciálním způsobem ji hladit a masírovat. Občas na sebe budete do zrcadla kulit oči nebo se usmívat…

Jak mohou při obličejové józe pomoci suché oleje LA LA LA?

K obličejové józe patří kvalitní výživa pleti.Naše suché oleje jsou plné přírodních vitamínů, antioxidantů a esenciálních mastných kyselin, které podporují hydrataci pleti, vyživují ji a chrání. Olej na pleť nebo na oční okolí před masáží zvyšuje účinky cvičení, zatímco tělový olej je skvělý pro udržení celkové hydratace těla.

Masáž obličeje s olejem pomáhá zlepšovat průtok krve a podporuje odtok nadbytečné mízní tekutiny ze tkání (lymfatická drenáž). To může zvýšit množství kyslíku a živin, které vaše kůže dostává a přispět k lepšímu zdraví a vzhledu pleti.

Pravidelná obličejová masáž s oleji může být velmi relaxační. Kombinace tlaku na konkrétní body a jemná vůně olejů pomůže uvolnit napětí a stres.

Kdy začít cvičit obličejovou jógu a používat suché oleje LA LA LA?

Začněte právě TEĎ. Je samozřejmě vhodné cvičit a pečovat o pokožku po celý život. Čím dříve začnete, tím lépe. Pokud vám je o něco víc a nějaké vrásky už vám čas nadělil, neházejte flintu do žita. Obličejová jóga s vitamíny a zdraví prospěšnými látkami v suchých olejích vám pomůže znovu získat ztracenou jiskru. Běh času úplně nezastavíte. Dá se ale výrazně zpomalit, dodat své tváři novou vitalitu, jiskru, vrásky zjemnit, povadlou kůži vypnout…

Jaké výhody přináší obličejová jóga se suchými oleji LA LA LA proti konvenčním chirurgickým metodám?

  • Obličejová jóga a aplikace našich suchých olejů je bezbolestná a opravdu příjemná. Spojuje v sobě relaxaci, příjemné dotyky a bezkonkurenční účinky.
  • Pozitivní změny jsou dlouhodobé a nepřinášejí žádné nežádoucí vedlejší účinky.
  • Při cvičení obličejové jógy a aplikaci suchých olejů se nesoustředíte pouze na jednu obličejovou partii, ale vyživujete a pracujete s celou tváří. Díky tomu budete vypadat souměrněji a tím pádem krásněji.
  • Jde o přirozenou metodu cvičení svalů a suché oleje LA LA LA jsou bez jakýchkoli chemických příměsí. Neexistuje šetrnější způsob péče.
  • Spojení obličejové jógy a suchých olejů LA LA LA je nesrovnatelně levnější variantou. Zatímco každý estetický zákrok stojí stovky nebo alespoň desítky tisíc, zde zaplatíte nepatrný zlomek této ceny.

Spojení obličejové jógy a suchých olejů LA LA LA je unikátní

Propojení našich suchých olejů a obličejové jógy přináší nový rozměr péče o pleť. Propojujeme přirozenou a osvědčenou metodu tréninku obličejových svalů s čistými ingrediencemi z přírody. Při výrobě pracujeme těmi nejmodernějšími technologiemi, abychom pleti dodali v každé kapce maximum účinných látek… Obličejová jóga funguje sama o sobě, naše suché oleje LA LA LA jsou plné vitamínů a antioxidantů… vzniklo tedy spojení, které pozitivní výsledky násobí.

Simona Rydlová - lektorka obličejové jógy„Cvičíme tělo a je nám všem jasné, jaké benefity to má, ale na obličej lidé zapomínají, přesto na něm utratí nejvíc peněz. Přitom od krku výše platí stejná pravidla jako na těle. I svaly na obličeji se dají uvolnit, posílit a vytvarovat. Jen s tím rozdílem že pracujeme na velmi delikátní části těla a je naprosto nutné cvičit správně, abychom si neublížili. Zabere to pár minut denně. Ráda cvičím v autě nebo kdykoliv mám chvilku pro sebe. Ve 42 letech se cítím lépe ve své kůži než před deseti lety. Zkuste to se mnou.“ říká o obličejové józe Simona Rydlová, lektorka a průkopnice Face Yogy v ČR. Navštivte její stránky www.simyoga.cz a nezapomeňte s sebou na cestu suchý olej LA LA LA.

Zaujal váš náš článek? Sdílejte ho svým přátelům

Facebook
Twitter
LinkedIn

Z naší nabídky

1 499  vč. DPHNejnižší cena za posledních 30 dní: 1 299 

1 499  vč. DPHNejnižší cena za posledních 30 dní: 1 299 

Další články

čas na změnu
BIO kosmetika

Krok za krokem: přechod na BIO péči o pleť

Přechod na bio kosmetiku může být vzrušující cesta k objevování udržitelnější a šetrnější péče o pokožku. Tento praktický návod Vás provede jednotlivými kroky, jak postupně