Simona Rydlová: Obličejová jóga a oleje LA LA LA mění život.

Simona Rydlová je tváří značky LA LA LA, ale také nadšenou propagátorkou obličejové jogy, neboli Face Yogy, v České republice. S více než dvacetiletou kariérou v módních časopisech, zároveň praktikující jogínka, Simona nyní spojuje svou vášeň pro jógu, meditaci a péči o pleť. Inspiruje tak ženy v cestě k zdravějšímu a mladistvějšímu vzhledu úplně přirozeně.

Narodila se v roce 1981 a je máma. V jejích 35 letech se začaly na jejím obličeji objevovat první známky stárnutí – drobné vrásky na čele a kolem očí, mírný pokles koutků úst. Byla na rozcestí – buď přijmout tuto nevyhnutelnou proměnu, nebo se začít orientovat na možnosti estetické medicíny. To byl moment, kdy objevila obličejovou jógu a tím byla její cesta jasná.

Obličejová jóga – cesta ke krásné tváři

Simona se věnuje obličejové józe již více než sedm let, vede lekce, workshopy, retreaty  a během této doby naučila tuto úžasnou metodu tisíce žen. Sama je certifikovanou lektorkou, absolvovala kurz vedený Fumiko Takatsu, zakladatelkou metody Face Yoga.

Její cesta k obličejové józe nebyla jen profesionální volbou, ale také součástí její osobní transformace. Jak sama říká: „Obličejová jóga mi přišla do života, když jsem procházela těžkým životním obdobím, rozvodem. Byla jsem unavená, frustrovaná a zklamaná. To všechno se na tváři objeví. Díky Face Yoze se mi opět vlila krev do tváře a s tím, jak se měnil můj obličej, jsem se začala měnit i já. Začala jsem se víc usmívat a zvýšilo se mi sebevědomí. A okolí na mě začalo reagovat jinak. Vlídněji, otevřeněji. Tak, jaká jsem byla já.

Přestože má Simona bohatou zkušenost v oblasti módy a krásy, nyní se cítí lépe než kdy dříve. Nejen, že její tvář vypadá lépe, je také otevřenější, veselejší a má se raději. A to je podle ní nejdůležitější pocit.

Jóga obličeje a BIO oleje LA LA LA: společně pro lepší účinky

Spolupráce se značkou LA LA LA, která se specializuje na výrobu vysoce kvalitních olejů pro péči o pleť, je pro Simonu dalším přirozeným krokem na její cestě. Vyzkoušela výrobky na vlastní kůži a byla potěšena jejich účinky.

Spojení obličejové jógy, masáží pleti a kvalitních přípravků od LA LA LA vede k lepším účinkům a ještě efektivnější péči o pleť. Kromě toho, že přispívají k udržení hydratace a výživě pleti, také podporují efektivitu cviků obličejové jógy a pomáhají udržovat pleť ve výborném stavu.

„Oleje LA LA LA používám už několik měsíců a jsem moc spokojená. Je to jedinečná formule plná antioxidantů a kvalitních olejů. Face Yoga i kvalitní oleje jsou nedílnou součástí mojí každodenní péče.“ říká Simona.

Zaujal váš náš článek? Sdílejte ho svým přátelům

Facebook
Twitter
LinkedIn

Z naší nabídky

1 499  vč. DPHNejnižší cena za posledních 30 dní: 1 299 

1 499  vč. DPHNejnižší cena za posledních 30 dní: 1 299 

Další články

čas na změnu
BIO kosmetika

Krok za krokem: přechod na BIO péči o pleť

Přechod na bio kosmetiku může být vzrušující cesta k objevování udržitelnější a šetrnější péče o pokožku. Tento praktický návod Vás provede jednotlivými kroky, jak postupně